Dlažby a obklady

dekorativni-kamen

Finský mastek je přírodní materiál, který akumuluje teplo, dále neklouže, když je mokrý, nesaje vodu a je odolný vůči zásadám a kyselinám. Dekorativní mastek bude perfektním řešením jak pro podlahu v sauně, tak pro obložení zahradní terasy.

Díky skvělým vlastnostem mastku se hodí nejen pro krbová kamna, ale i pro obklady a dlažby. Díky své hustotě a velkému obsahu křemene a magnezitu kámen Tulikivi vyniká svou tepelnou vodivostí, schopností akumulace tepla a chemickou odolností.

Široká nabídka odstínů a textur

Můžete si vybrat z široké nabídky mastkové dlažby různých odstínů a textur. Například dlažba Tulikivi BLUE a Tulikivi SKY mají speciální kartáčovou povrchovou úpravu.

Dlažba s kartáčovou povrchovou úpravou vyniká velkou pevností a odolností vůči poškrábání. Díky tomu se ideálně hodí na podlahy například ve vstupních halách.

Při pokládce dlažby z kamene Tulikivi nedoporučujeme používat silikonová lepidla, jelikož zanechávají mastné stopy. Pro další informace se prosím obraťte k nejbližšímu autorizovanému dealerovi Tulikivi.  

Katalog ke stažení

Články