Nátěry Tulikivi COLOR

naterovy-system

Sada Tulikivi COLOR zahrnuje všechny potřebné doplňky pro natření mastkových krbových kamen Tulikivi. Dále už je potřeba jen papír nebo folie pro ochranu prostoru okolo kamen. V případě, že mají vaše kamna na povrchu nějaké poškození, doporučujeme jej nejdříve opravit speciální spárovací hmotou, například hmotou Pakla. Součástí balení Tulikivi COLOR je dále podrobný návod k očištění povrchu mastkových krbových kamen. Než se dáte do práce, pozorně tento návod prostudujte.

Nátěrový systém Tulikivi COLOR si můžete také objednat včetně jeho aplikace. V takovém případě veškerou práci odvede profesionální certifikovaný montážník Tulikivi. Tato služba zahrnuje očištění povrchu krbových kamen, demontáž a následnou montáž dvířek topeniště, vyčištění a zatření švů a samotnou aplikaci systému Tulikivi COLOR.

Snadná změna vzhledu

V případě poničení nebo znečištění natřeného povrchu kamen lze vzniklé vady snadno opravit. Natřený povrch lze taktéž opracovat a vrátit kamnům původní mastkový vzhled. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Články