Elektrická topná tělesa

elektro-topne-elementy

Krbová kamna Tulikivi mohou být též vytápěna pomocí elektrické energie. Všestrannost Vašich krbových kamen může být zvýšena instalací elektrických topných spirál do kouřovodových kanálů. Topné spirály se hodí pro téměř všechny modely.

Elektrické spirály

Elektrické topné spirály

Při vytápění krbovými kamny Tulikivi za použití elektrických topných spirál můžete efektivně využívat tzv. „nočního proudu". Teplo může být akumulováno v průběhu noci s využitím levnějšího tarifu elektrické energie.

Teplo naakumulované v noci si tak můžete užívat celý další den. Můžete topit pomocí elektrických topných spirál, když zrovna nikdo není doma nebo když nemáte času nazbyt. Z příjemného sálavého tepla Tulikivi se tak můžete těšit kdykoliv.

Topení s využitím elektrické energie je ve skvělé harmonii s vytápěním dřevem. V krbových kamnech Tulikivi můžete topit dřevem, elektřinou nebo obojím najednou. Pohodlné, že?

 

Topné spirály Tento symbol označuje možnost instalace elektrických topných spirál do daného modelu krbových kamen.
Poznámka: je ideální instalovat elektrické topné spirály v průběhu montáže krbových kamen. Autorizovaný technik Tulikivi se postará o všechny detaily. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Články