Proč tulikivi

proc-tulikivi

Tajemství Tulikivi se ukrývá nejen v přírodním mastku, ale také v propracovaném zpracování, které si získává stále více příznivců. Proč do svého domova zvolit právě Tulikivi? 

Tulikivi je největším zpracovatelem přírodního kamene ve Finsku

Tulikivi je největším zpracovatelem přírodního kamene ve Finsku a zároveň největším výrobcem akumulačních kamen na světě. Tulikivi nabízí širokou škálu krbových kamen pro různé druhy staveb. Krbová kamna pro klasické rodinné domy, nízkoenergetické a pasivní domy, rekreační objekty i krbová kamna pro občasné přitápění s příjemným pohledem na oheň. Mimo jiné Tulikivi vyrábí nejmodernější saunová kamna na dřevo. Celkovou nabídku doplňují i dlažby a obklady z mastku.

Tulikivi ve světě

Šťastnými majiteli mastkových krbových kamen Tulikivi se stalo již více než 300 tisíc lidí z celého světa, což představuje 350 tisíc tun mastkového kamene nejvyšší jakosti. Společnost Tulikivi se v dobrém slova smyslu osvědčila u svých zákazníků a stala se na současném trhu jednou z vedoucích společností, co se týká kvality služeb. Potvrzením kvality jsou i  nezávislé studie.

V čem jsou krbová kamna Tulikivi jiná?

Příjemné sálavé teplo z krbových kamen Tulikivi rovnoměrně vyhřívá celou místnost. Tento druh tepla prospívá i předmětům umístěným v interiéru. V místnosti zůstává nepřehřátý čerstvý vzduch nestěžující dýchání.

Tulikivi velmi dbá na ekologii a efektivitu. Mastkový kámen je unikátní přírodní materiál. Používáním moderních krbů Tulikivi dosáhnete výrazného snížení nákladů na vytápění a eliminujete škodlivé emise. Vytápění dřevem je přirozený obnovitelný zdroj, nezávislý na dodávkách elektřiny a plynu.

Návratnost vložených investic do krbových kamen Tulikivi je na úspoře energie 6 - 10 let.

Konkurenceschopnost:

  • produkty a jejich koncepty jsou na míru pro zákazníka
  • zaručena kompletní dodávka a servis
  • známá a ověřená společnost s vysoce hodnotnými produkty
  • efektivní přístup k práci
  • široká nabídka vysoce kvalitních přírodních materiálů
  • inovativní a ochotný personál
  • ekonomická efektivnost výrobního procesu
Články