Spokojenost zákazníků

defaultphoto

Kde se Tulikivi objeví, tak dělá radost. O svoji radost z nového krbu se s námi podělili i naši zákazníci. Pojďte se podívat na některé reakce a zkušenosti. 

Hodnocení klientů

D. Švecová

Hetta
Krbová kamna Hetta

Zkušenost
Jsme velice spokojeni. Topili jsme zatím jednu zimu. Kamna jsou velice účinná a v interiéru moc hezká. Můžeme je doporučit.

+
Velice rychle se roztopí a sálají teplo. Spotřeba dřeva není velká. Mastek se nahřeje a sálá ještě na druhý den.


Žádnou nemáme.

 

Zkušenost
Akumulační krbová kamna Tulikivi jsou vynikající! Topí krásně, sálají příjemné teplo, provoz je jednoduchý a moc pohodlný! Předčili má očekávání, plná spokojenost! :-)

+
Příjemné, po dlouhou dobu sálající teplo, jednoduchá obsluha.


Žádné! :-)

 

Zkušenost
Kamna jsou jako sluníčko, když ráno rozesvítí den. Přinášejí do domu teplo, pohodu a radost.

+
krásný design, čistý provoz, nízká spotřeba, lehká údržba, příjemné rovnoměrné teplo ve všech částech místnosti


nenašli jsme

 

Tea a Martin Heřmánkovi

TU2200/91
Krbová kamna KTLU2037/91

Zkušenost
Náš předchozí "Francouzský krb" byl sice krásný, ale veškeré teplo šlo jen do komína. Celomastková kamna od firmy Tulikiovi mám za to, že patři k těm nejlepším na světě. Živý kámen mastek oživil prostor jen tím, že kamna jsou prostě "kus živého kamene". Jejich akumulační schopnost tepla, které následně vyzařují dalších 24 hodin je skvělá. Výborně nám to vyřešilo situaci s počasím na podzim a na jaře. Oheň v krbu milujeme, a takto nám ještě vyhřeje dům v jarním a podzimním počasí.

+
Náš krb od firmy Tulikovi má navíc pec, někdy si tam ohříváme jídlo. K vaření uvnitř jsme se dostali zatím jen jednou z našich časových důvodů, ale zkušenost byla skvělá. Pán, který má zastoupení firmy Tulikivi v České republice je velmi ochotný, velmi solidní , vstřícné a ochotné jednání. Jeho tým při instalaci a demontáži původního krbu byl velmi rychlý, čistotný a přijemný. Z naší zkušennosti doporučujeme.

 

Marcela Braunová Regaiolliová

TU2200/91
Krbová kamna SILO-C

Zkušenost
V domě jsme vždy měli nějaká kamna na dřevo, různých značek a z různých materiálů. Maximálně spokojeni jsme ale nebyli. Po delším rozhodování padla volba na firmu Tulikivi. Konečně jsme nalezli kvalitu spojenou s dlouhou životností a zcela profesionální přístup firmy.

+
Krásný nadčasový design. Mastek ze kterého jsou vyrobena kamna je neuvěřitelně příjemný na dotek - jako by lákal k pohlazení. Navozuje pocit harmonie v prostoru. Výborná výhřevnost - vydávané teplo je úplně jiné, než třeba to z radiátorů ůstředního topení. Snadná obsluha a čištění. Čištění sklla dvířek bez použití chemických prostředků.


Jediné mínus které mě napadá je to, že jsme si tato krbová kamna Tulikivi měli pořídit dříve.

 
Články