deco-aalto-2-white-14-ipad-product-web-medium.png deco-aalto-4-dark-14-ipad-product-web-medium.png deco-hiisi-4-14-ipad-product-web-medium.png deco-hiisi-4-white-14-ipad-product-web-medium.png

Kamna pro pasivní domy

Krbová kamna, která jsou zároveň velmi komfortní a vhodná i do menších prostor. Tyto krbová kamna mají speciální topeniště s bezpečným odvětrávacím dvojitým sklem vyvinutým společností Tulikivi. Dvířka jsou lehce ovladatelná.

Tato akumulační krbová kamna se perfektně hodí do nízkoenergetických a pasivních domů, kde se stávají nezávislým zdrojem energie. Přestože jsou krbová kamna ve spojitosti s pasivními domy opředená různými mýty, že se například do tohoto typu domů nehodí, Tulikivi je vyvrací. Díky jedinečnému mastku a propracované technologii krbová kamna Tulikivi nepřehřívají vzduch a jsou vhodná do všech typů staveb.

Vybrané modely lze napojit na teplovodní výměník. Topit můžete jak dřevem, tak i dřevěnými peletami. Inovativní technologie spalování zajišťuje vysokou účinnost a rovnoměrné vydávání tepla při malé spotřebě dřeva. Naše krbová kamna splňují ty nejpřísnější světové emisní normy.

12
Články