Kvalitní služby na klíč

kvalitni-sluzby-na-klic

Ti, co se rozhodnou do svého domova pozvat Tulikivi, získají nejen kvalitní služby na klíč, ale i následný servis s individuálním přístupem. Mastková krbová kamna dodají interiéru příjemné teplo a díky své technologii se stanou ekonomicky nenáročným vytápěním. 

Kvalita našeho servisu

Velmi dbáme na kvalitu našeho servisu. Příprava „pod sirku" je naše motto při obsluze zákazníků. Připravíme pro vás kompletní servis od sestavení individuální cenové nabídky na míru až po montáž krbových kamen a poprodejní péči o zákazníky. Na vás pak je už jen škrtnout sirkou a poprvé zatopit v nových kamnech Tulikivi. Kamna Tulikivi lze umístit do novostavby, prostorů po rekonstrukci nebo namísto stávajících kamen. Dealerská síť a hlavní studio Tulikivi v Praze nabízí kompletní servis včetně individuálního přístupu ke každému zákazníkovi, demontáž stávajících kamen a montáž krbových kamen Tulikivi a poprodejní servis.

Zároveň si u nás můžete pořídit dlažbu či obklad z mastku. V naší nabídce naleznete taky dekorativní, gurmánské či saunové doplňky z mastku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Články