deco-valkia-aalto-dark-ipad-product-web-medium.png deco-valkia-aalto-white-ipad-product-web-medium.png deco-valkia-hsi-white-ipad-product-web-medium.png deco-valkia-kide-white-ipad-product-web-medium.png deco-valkia-nammi-v5-sinkinharmaa-14-ipad-product-web-medium.png kalajoki-17-15029-ipad-product-web-medium.png orig-deco-kouta-c-ipad-product-web-medium.jpg

Moderní krbová kamna

Tyto akumulačních krbová kamna se vyznačují jemným skandinávským designem a maximální dobou tepelného výkonu díky dvouplášťové konstrukci. Kámen Tulikivi, ze kterého je vyrobeno srdce krbových kamen, dlouhodobě uchovává teplo a následně ho efektivně sálá přes vnější plášť. Vnější plášť může být vyroben ze speciální keramické hmoty s designovým 3D vzorem nebo z mastku, který lze dodatečně natřít speciálním nátěrem Tulikivi COLOR.

Mimo to lze do těchto kamen nainstalovat teplovodní výměník, systém na spalování pelet, popř. i integrovat elektrické spirály. Tyto modely krbových kamen se perfektně hodí buď jako primární nebo sekundární zdroj vytápění.

Nabídka modelů je opravdu široká a jistě zaujme i toho nejnáročnějšího zákazníka. Vyberte si jedinečný design a pozvěte teplo a kouzlo Tulikivi i do vašeho domova. 

Kategorie neobsahuje žádné aktivní položky
Články