krby-krbova-kamna-deco-kalla-2100-v4.png krby-krbova-kamna-deco-kalla-duo-1800-v5-o2.png krby-krbova-kamna-deco-nuuta-2100-v4-o3.png krby-krbova-kamna-deco-lentua-1800-v4-o4.png krby-krbova-kamna-deco-mustio-1800-v5-o5.png krby-krbova-kamna-deco-kalla-1800-v4-o6.png

Keramická krbová kamna

Nejnovější nabídka keramických krbových kamen přináší moderní akumulační krbová kamna s unikátním designem. Vzhled těchto krbových kamen je skutečně originální. Můžete si vybrat z různých povrchových úprav a barevných provedení.

Naše nabídka zahrnuje kachlová kamna různých typů, mezi nimiž najdete klasické rovné modely, krbová kamna určená pro rozdělení prostoru tzv. 2D modely či rohové modely. Kromě klasických modelů krbových kamen nabízíme i krbová kamna s pečící troubou. Trouba může být vyhřívaná jak přímo (oheň z topeniště prochází zároveň i pečící troubou, vyhřívaná teplota až do 350 °C), nebo nepřímo (při topení v topeništi se zároveň ohřívá i pečící trouba až do 250 °C).

Kvalitní a propracované materiály velmi dobře snáší velké teplotní rozdíly. Stavba kamen je provedena z materiálu Celsius, který vydrží agresivní teplotu až 1200 °C.

Kategorie neobsahuje žádné aktivní položky
Články